Mini Rabbitvibrator – 14 cm – Soft & Cute SUNI Peach fra Sadistenstoolbox
  • Ny

Mini Rabbitvibrator – 14 cm – Soft & Cute SUNI Peach

239,00 kr.

Lille rabbitvibrator med to motorer og rillede ører

Skaftet fylder dig lige tilpas, mens de små ører lægger sig mod klitoris og summer med. SUNI er en kompakt rabbitvibrator på 14 cm med to motorer, en i skaftet og en i ørerne, så du mærker begge steder på én gang. Skaftet er halvfleksibelt og overtrukket med silkeblød silikone, og ørerne har riller, der giver lidt ekstra friktion. To prøver på intimgel ligger i æsken, en varm og en kølig.

Se alle vores rabbitvibratorer.

Antal

Diskret og fortrolig handel

Dag-dag levering på hverdage

Diskret og fortrolig handel

Diskret levering og handel

365 dages returret

365 dages returret

SUNI Peach – to steder på én gang, i lommeformat

Der er noget særligt ved at blive ramt to steder samtidig. Indefra et blødt, fyldigt tryk, udefra en summen lige på klitoris, og ingen af dem kræver, at du skal holde styr på to stykker legetøj. SUNI gør det hele i én lille krop. Den ligger godt i hånden, og når den først sidder, kan du slippe og bare mærke efter.

Hvad gør SUNI særlig?

De fleste rabbitvibratorer er lange og tunge. SUNI er 14 cm i alt og vejer 135 gram, så den er nem at styre og ikke overvældende at føre ind. Det halvfleksible skaft giver lidt efter og følger kroppens vinkel, mens ørerne står klar til at møde klitoris. Rillerne på ørerne gør, at vibrationen ikke bare glider af, men griber lidt i huden.

Der sidder en motor i skaftet og en i ørerne. Du vælger mellem 3 styrker og 7 mønstre, så der er rigeligt at skrue på, fra en stille baggrundssummen til rytmer, der bygger op. Opladning sker med det medfølgende USB-kabel, og vibratoren er vandtæt, så den kan komme med i bad.

Til hvem og til hvad?

SUNI er til dig, der kan lide samtidig indvendig og udvendig stimulering, men synes de store modeller er for meget. Den kompakte størrelse gør den til et oplagt første bud, hvis du aldrig har prøvet en rabbitvibrator. Den kan også bruges med en partner, fx under oralsex eller som opvarmning.

Vær opmærksom på, at ørerne sidder fast. Hvor de rammer, afhænger af din anatomi, og hos nogle lander de lidt ved siden af klitoris. Så hjælper det at vinkle skaftet eller ændre dybden en smule. SUNI har ingen stopplade og er kun til vaginal brug.

Materialer, sikkerhed og pleje

Overfladen er silikone, så brug vandbaseret glidecreme og undgå silikonebaseret, der kan ødelægge materialet. Skyl den efter brug med lunkent vand og mild sæbe eller legetøjsrens, og lad den tørre helt.

De to medfølgende geler er ikke neutrale. Den varme indeholder benzyl nicotinat, som producenten bruger til at skabe en varmefølelse, og som kan svie eller give rødme hos nogle. Den kølige indeholder mentol, og begge indeholder glycerin. Prøv en lille klat på huden udvendigt, før du bruger dem på slimhinder, og brug dem ikke indvendigt, hvis du er følsom eller har irritation i området.

Dennis siger

"Tænd for den, før den kommer ind, så du kan mærke på fingeren, hvilken styrke du starter med. Læg den så ind i et roligt tempo og lad ørerne finde klitoris af sig selv, i stedet for at presse dem på plads. Og så en ting mange glemmer: Den er vandtæt, så tag den med i bad."

— Dennis Larsen, SadistensToolbox

Produktspecifikationer

  • Type: Mini rabbitvibrator med to motorer
  • Materiale: Silikone
  • Mål: 14 x 3,5 x 5,5 cm
  • Vægt: 135 g
  • Funktioner: 3 styrkeniveauer og 7 vibrationsmønstre
  • Strøm: Genopladelig via USB
  • Vandtæt: Ja
  • Farve: Fersken
  • Glidecreme: Vandbaseret
  • Rengøring: Lunkent vand og mild sæbe eller legetøjsrens
  • Medfølger: USB-kabel, 1 dosis varmende intimgel, 1 dosis kølende intimgel
  • Brug: Kun vaginal

Specifikke referencer

6 andre varer i den samme kategori: