Du starter i den størrelse, du har lyst til, og trykker så på knappen. Skaftet pumpes langsomt op, indtil det fylder præcis så meget, som du vil, mens de to motorer vibrerer både inde i dig og mod klitoris. Air Pump Bunny 5+ er en rabbit vibrator med app, så du kan lave dine egne mønstre eller lade en partner styre den fra sin telefon. Den lader op med et magnetisk USB-kabel.
Se alle vores Satisfyer vibratorer.
De fleste vibratorer har én størrelse, og så må du vælge rigtigt i butikken. Med Air Pump Bunny 5+ vælger du undervejs. Skaftet kan pumpes op trin for trin, så det udvider sig med op til 15 mm. Mærk det fylde mere og mere, mens den lille kanin presser blødt mod klitoris, og vibrationerne arbejder begge steder på samme tid.
Pumpefunktionen er det, der skiller den fra andre rabbits. Du styrer den med en knap på håndtaget og kan både pumpe op og slippe luften ud igen, så du kan variere fylden i løbet af samme session. To motorer sidder i henholdsvis skaftet og kaninørerne og kører 12 vibrationsprogrammer. Der er også en hvisketilstand til de aftener, hvor væggene er tynde.
Med Satisfyer Connect-appen til iOS og Android får du ubegrænsede programmer, kan lave dine egne mønstre eller lade vibrationerne følge musik. En partner kan styre den på afstand gennem appen, også når I ikke er i samme by. Du kan sagtens bruge den uden app, hvis du hellere vil holde det enkelt.
Den er til dig, der kan lide samtidig stimulation af G-punkt og klitoris og gerne vil kunne skrue op for følelsen af fylde. Har du svært ved at finde den rigtige størrelse dildo eller vibrator, er pumpen en praktisk løsning. Du starter slankt og øger, når kroppen er klar. Appen gør den til et oplagt valg for par, der vil lege med kontrol, også på afstand.
Pumpefunktionen kræver lidt tilvænning. Det tager et par forsøg at finde ud af, hvor meget luft du vil have, og hvor hurtigt den skal tømmes. Kaninørerne er placeret til en gennemsnitlig krop, så de rammer ikke klitoris lige godt på alle. Som Satisfyer vibrator er den ikke den billigste rabbit, men pumpen og appen findes sjældent i samme legetøj.
Den er lavet af silikone og ABS-plast. Brug en vandbaseret glidecreme, da silikonebaseret glidecreme kan skade overfladen. Slip luften helt ud, før du fører den ind og tager den ud.
Rengør den med en fugtig klud og lidt legetøjsrens efter brug. Oplad med det medfølgende magnetiske USB-kabel, og opbevar den tørt og støvfrit. Satisfyer giver 15 års producentgaranti på denne Satisfyer vibrator.
"Pump den ikke op med det samme. Sæt den ind, find kaninørerne mod klitoris, og kør vibrationerne et par minutter først. Når du er godt i gang, giver du den et par pump ad gangen. Det er der, fornemmelsen virkelig ændrer sig. Og vil du give din partner appen, så aftal på forhånd, hvem der styrer pumpen."
— Dennis Larsen, SadistensToolbox
.jpg)